RT025AS4701KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS4701KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος POT 4.7K OHM 25W WIREWOUND LIN
Φύλλα δεδομένων: RT025AS4701KB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT025AS4701KB
Αριθμός εξαρτήματος RT025AS4701KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή POT 4.7K OHM 25W WIREWOUND LIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1137 pcs Φύλλο δεδομένων RT025AS4701KB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Αντίσταση (Ohms) 4.7k Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RTAS-4.7KD
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 4.7k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M10 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.866" (22.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)