RT025AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT025AS1001KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος POT 1K OHM 25W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: RT025AS1001KB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT025AS1001KB
Αριθμός εξαρτήματος RT025AS1001KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή POT 1K OHM 25W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1020 pcs Φύλλο δεδομένων RT025AS1001KB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα - Σειρά RT25
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς (Watts) 25W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RTAS-1.0KD
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M10 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.866" (22.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RT0202
RT0202
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL