RT012AS1001KB
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
RT012AS1001KB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος POT 1K OHM 12W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: RT012AS1001KB.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 784 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RT012AS1001KB
Αριθμός εξαρτήματος RT012AS1001KB Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή POT 1K OHM 12W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 784 pcs Φύλλο δεδομένων RT012AS1001KB.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα - Σειρά RT12
Περιστροφή 290° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς (Watts) 12W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα RTAS-1.0KC
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 12W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M6 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 0.866" (22.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.118" (3.00mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RT0106
RT0106
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM BLUE PANEL
Σε απόθεμα: 3980 pcs
Κατεβάστε: RT0106.pdf
RFQ
RT012AS1000KB
RT012AS1000KB
Περιγραφή: POT 100 OHM 12W WIREWOUND LINEAR
Σε απόθεμα: 789 pcs
Κατεβάστε: RT012AS1000KB.pdf
RFQ
RT014DCG
RT014DCG
Κατασκευαστές: Amphenol Tuchel Electronics
Περιγραφή: CONN RCPT DUST CAP SIZE 14
Σε απόθεμα: 15643 pcs
Κατεβάστε: RT014DCG.pdf
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL