PR02000201103JR500
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PR02000201103JR500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES 110K OHM 2W 5% AXIAL
Φύλλα δεδομένων: PR02000201103JR500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PR02000201103JR500 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES 110K OHM 2W 5% AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1359674 pcs Φύλλο δεδομένων PR02000201103JR500.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±250ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Σειρά PR02 Λειτουργία του πίνακα 110 kOhms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)