PCNM1206K2R00FST5
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
PCNM1206K2R00FST5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2 OHM 1% 2W 1206
Φύλλα δεδομένων: PCNM1206K2R00FST5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCNM1206K2R00FST5 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES SMD 2 OHM 1% 2W 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62657 pcs Φύλλο δεδομένων PCNM1206K2R00FST5.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά PCNM Λειτουργία του πίνακα 2 Ohms
Ισχύς (Watts) 2W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 764-1258-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.46mm)
Χαρακτηριστικά Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Magnetic, Safety Thin Film Σύνθεση Thin Film