MKP385168125JC02W0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MKP385168125JC02W0 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 680PF 5% 1.25KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 1250V (1.25kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 450V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Σειρά MKP385
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 385168125JC02W0
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 680pF Film Capacitor 450V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 680pF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT