MCS04020D4872BE100
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MCS04020D4872BE100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 48.7KOHM 0.1% 1/16W 0402
Φύλλα δεδομένων: MCS04020D4872BE100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCS04020D4872BE100 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Διαθέσιμη ποσότητα 362629 pcs Φύλλο δεδομένων MCS04020D4872BE100.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±25ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά MCS - Precision Λειτουργία του πίνακα 48.7 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.063W, 1/16W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.015" (0.37mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 48.7 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film Σύνθεση Thin Film