MAL210232103E3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW
Φύλλα δεδομένων: MAL210232103E3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAL210232103E3 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 20% 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1566 pcs Φύλλο δεδομένων MAL210232103E3.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.992" Dia (76.00mm)
Σειρά 102 PHR-ST Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 19.9A @ 100Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 13 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.398" (111.70mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 18 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 18 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 10000µF