MAL209678122E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
MAL209678122E3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP
Φύλλα δεδομένων: 1.MAL209678122E3.pdf2.MAL209678122E3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAL209678122E3 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 385V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3916 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAL209678122E3.pdf2.MAL209678122E3.pdf
Τάση - Ονομαστική 385V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm)
Σειρά 096 PLL-4TSI Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.7A @ 100Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - 5 Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.787" (20.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 53 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.953" (75.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 164 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 164 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 1200µF