MAL205346331E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.MAL205346331E3.pdf2.MAL205346331E3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAL205346331E3 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9832 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAL205346331E3.pdf2.MAL205346331E3.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm)
Σειρά 053 PEC-PW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.67A @ 100Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - 5 Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.787" (20.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 280 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 480 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - 5 Lead 480 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 330µF