HAZ331MBABRAKR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: HAZ331MBABRAKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HAZ331MBABRAKR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 330PF 1KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 629684 pcs Φύλλο δεδομένων HAZ331MBABRAKR.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" Dia (7.00mm) Σειρά HAZ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Straight μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc χωρητικότητα 330pF