GA0603Y331MBAAT31G
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: GA0603Y331MBAAT31G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος GA0603Y331MBAAT31G Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1988252 pcs Φύλλο δεδομένων GA0603Y331MBAAT31G.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.038" (0.97mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά GA
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 330pF