F1778310M2DBB0
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: F1778310M2DBB0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος F1778310M2DBB0 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 20% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 217921 pcs Φύλλο δεδομένων F1778310M2DBB0.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 310V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.157" W (12.50mm x 4.00mm) Σειρά F1778X2
Ακροαματικότητα X2 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 1778310M2DBB0
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές EMI, RFI Suppression