D2TO020C6R200FRE3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 6.2 OHM 1% 20W TO263
Φύλλα δεδομένων: D2TO020C6R200FRE3.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D2TO020C6R200FRE3 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή RES SMD 6.2 OHM 1% 20W TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19515 pcs Φύλλο δεδομένων D2TO020C6R200FRE3.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D²Pak) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Σειρά D2TO20 Λειτουργία του πίνακα 6.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 20W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6.2 Ohms ±1% 20W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film