D101J39COGLABAA
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
D101J39COGLABAA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: D101J39COGLABAA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος D101J39COGLABAA Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 100PF 500V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4803 pcs Φύλλο δεδομένων D101J39COGLABAA.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά D
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 1366PH
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.375" (9.52mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.138" (3.50mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
χωρητικότητα 100pF εφαρμογές General Purpose