CWR26MB106KBHC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 10% 35V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR26MB106KBHC\PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26MB106KBHC\PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 35V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3262 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26MB106KBHC\PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα CWR26MB106KBHC\PR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR26MB106KBHZ\HR
CWR26MB106KBHZ\HR
Σε απόθεμα: 3870 pcs
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHZ\HR.pdf
RFQ
CWR26MB106KBHZ
CWR26MB106KBHZ
Σε απόθεμα: 2538 pcs
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHZ.pdf
RFQ
CWR26MB106KCHA
CWR26MB106KCHA
Κατεβάστε: CWR26MB106KCHA.pdf
CWR26MB106KBHC\HR
CWR26MB106KBHC\HR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHC\HR.pdf
CWR26MB106KBHB\TR
CWR26MB106KBHB\TR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHB\TR.pdf
CWR26MB106KBHC
CWR26MB106KBHC
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHC.pdf
CWR26MB106KBHZ\PR
CWR26MB106KBHZ\PR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHZ\PR.pdf
CWR26MB106KBHB
CWR26MB106KBHB
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHB.pdf
CWR26MB106KBHB\HR
CWR26MB106KBHB\HR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHB\HR.pdf
CWR26MB106KBHZ\TR
CWR26MB106KBHZ\TR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHZ\TR.pdf
CWR26MB106KBHC\TR
CWR26MB106KBHC\TR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHC\TR.pdf
CWR26MB106KBHB\PR
CWR26MB106KBHB\PR
Κατεβάστε: CWR26MB106KBHB\PR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών