CWR26MB106JBHC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 5% 35V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR26MB106JBHC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26MB106JBHC Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 5% 35V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1847 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26MB106JBHC.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±5% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα CWR26MB106JBHC-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 500 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 500 mOhm χωρητικότητα 10µF
Σχετικά προϊόντα
CWR26MB106JBHC\HR
CWR26MB106JBHC\HR