CWR26KB106MBGC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106MBGC\PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106MBGC\PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3954 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106MBGC\PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106MBGC\PR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR26KB106MCGA
CWR26KB106MCGA
Σε απόθεμα: 2495 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106MCGA.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGC
CWR26KB106MBGC
Σε απόθεμα: 3158 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGC.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGB
CWR26KB106MBGB
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB.pdf
CWR26KB106MBGC\HR
CWR26KB106MBGC\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGC\HR.pdf
CWR26KB106MBGC\TR
CWR26KB106MBGC\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGC\TR.pdf
CWR26KB106MBGZ\TR
CWR26KB106MBGZ\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGZ\TR.pdf
CWR26KB106MBGB\HR
CWR26KB106MBGB\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB\HR.pdf
CWR26KB106MBGB\TR
CWR26KB106MBGB\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB\TR.pdf
CWR26KB106MBGB\PR
CWR26KB106MBGB\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB\PR.pdf
CWR26KB106MBGZ
CWR26KB106MBGZ
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGZ.pdf
CWR26KB106MBGZ\PR
CWR26KB106MBGZ\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGZ\PR.pdf
CWR26KB106MBGZ\HR
CWR26KB106MBGZ\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGZ\HR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών