CWR26KB106MBGA\PR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 20% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106MBGA\PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106MBGA\PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 20% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4887 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106MBGA\PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106MBGA\PR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF
Σχετικά προϊόντα
CWR26KB106KCGZ\HR
CWR26KB106KCGZ\HR
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Σε απόθεμα: 3467 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106KCGZ\HR.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGA
CWR26KB106MBGA
Σε απόθεμα: 3477 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGA.pdf
RFQ
CWR26KB106MBGB
CWR26KB106MBGB
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB.pdf
CWR26KB106KCGZ\PR
CWR26KB106KCGZ\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106KCGZ\PR.pdf
CWR26KB106MBGB\HR
CWR26KB106MBGB\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB\HR.pdf
CWR26KB106KCGZ\TR
CWR26KB106KCGZ\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106KCGZ\TR.pdf
CWR26KB106MBGA\HR
CWR26KB106MBGA\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGA\HR.pdf
CWR26KB106MBGB\PR
CWR26KB106MBGB\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGB\PR.pdf
CWR26KB106MBGC
CWR26KB106MBGC
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGC.pdf
CWR26KB106MBGA\TR
CWR26KB106MBGA\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106MBGA\TR.pdf
CWR26KB106MBGB\TR
CWR26KB106MBGB\TR