CWR26KB106KBGC\PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106KBGC\PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106KBGC\PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3861 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106KBGC\PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106KBGC\PR-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR26KB106KBGB\TR
CWR26KB106KBGB\TR
Σε απόθεμα: 4805 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGB\TR.pdf
RFQ
CWR26KB106KBGC
CWR26KB106KBGC
Σε απόθεμα: 3214 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGC.pdf
RFQ
CWR26KB106KBGB\PR
CWR26KB106KBGB\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGB\PR.pdf
CWR26KB106KBGZ\PR
CWR26KB106KBGZ\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGZ\PR.pdf
CWR26KB106KBGB
CWR26KB106KBGB
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGB.pdf
CWR26KB106KBGZ
CWR26KB106KBGZ