CWR26KB106KBGA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 10% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106KBGA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106KBGA Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4050 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106KBGA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106KBGA-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF
Σχετικά προϊόντα
CWR26KB106KBGA\TR
CWR26KB106KBGA\TR
Σε απόθεμα: 5385 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGA\TR.pdf
RFQ
CWR26KB106JCGZ\PR
CWR26KB106JCGZ\PR
Περιγραφή: CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Σε απόθεμα: 2483 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ\PR.pdf
RFQ
CWR26KB106KBGA\HR
CWR26KB106KBGA\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGA\HR.pdf
CWR26KB106JCGC\TR
CWR26KB106JCGC\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGC\TR.pdf
CWR26KB106KBGB\HR
CWR26KB106KBGB\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGB\HR.pdf
CWR26KB106KBGB\PR
CWR26KB106KBGB\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGB\PR.pdf
CWR26KB106KBGA\PR
CWR26KB106KBGA\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106KBGA\PR.pdf
CWR26KB106JCGC\PR
CWR26KB106JCGC\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGC\PR.pdf
CWR26KB106JCGZ\TR
CWR26KB106JCGZ\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ\TR.pdf
CWR26KB106JCGZ\HR
CWR26KB106JCGZ\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ\HR.pdf
CWR26KB106JCGZ
CWR26KB106JCGZ