CWR26KB106JCGC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106JCGC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106JCGC Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1589 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106JCGC.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±5% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106JCGC-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR26KB106JCGZ
CWR26KB106JCGZ
Σε απόθεμα: 1820 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ.pdf
RFQ
CWR26KB106JCGC\TR
CWR26KB106JCGC\TR
Σε απόθεμα: 2252 pcs
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGC\TR.pdf
RFQ
CWR26KB106JCGB\HR
CWR26KB106JCGB\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGB\HR.pdf
CWR26KB106JCGC\HR
CWR26KB106JCGC\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGC\HR.pdf
CWR26KB106JCGB\PR
CWR26KB106JCGB\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGB\PR.pdf
CWR26KB106JCGB\TR
CWR26KB106JCGB\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGB\TR.pdf
CWR26KB106JCGB
CWR26KB106JCGB
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGB.pdf
CWR26KB106JCGZ\PR
CWR26KB106JCGZ\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ\PR.pdf
CWR26KB106JCGZ\HR
CWR26KB106JCGZ\HR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGZ\HR.pdf
CWR26KB106JCGA\PR
CWR26KB106JCGA\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGA\PR.pdf
CWR26KB106JCGA\TR
CWR26KB106JCGA\TR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGA\TR.pdf
CWR26KB106JCGC\PR
CWR26KB106JCGC\PR
Κατεβάστε: CWR26KB106JCGC\PR.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών