CWR26KB106JBGC
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 10UF 5% 25V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR26KB106JBGC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR26KB106JBGC Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 10UF 5% 25V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2747 pcs Φύλλο δεδομένων CWR26KB106JBGC.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±5% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/13, CWR26 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα CWR26KB106JBGC-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 350 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V 2711 (6728 Metric) 350 mOhm χωρητικότητα 10µF