CWR06MC685KB/PR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CWR06MC685KB/PR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR06MC685KB/PR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR06MC685KB/PR Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2609 pcs Φύλλο δεδομένων CWR06MC685KB/PR.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/4, CWR06 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα 1012-1051-1
1012-1051-1-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H
Ισόβια @ Temp. - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm)
Χαρακτηριστικά Military Ποσοστό αποτυχίας B (0.1%)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.3 Ohm Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V 2915 (7338 Metric) 1.3 Ohm
χωρητικότητα 6.8µF