CDR35BP133AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR35BP133AFZPAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.013UF 50V 1% BP 1825
Φύλλα δεδομένων: CDR35BP133AFZPAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR35BP133AFZPAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.013UF 50V 1% BP 1825 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 39241 pcs Φύλλο δεδομένων CDR35BP133AFZPAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR35
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1825 (4564 Metric) Αλλα ονόματα CDR35BP133AFZPAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 0.013µF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric) χωρητικότητα 0.013µF