CDR34BP752AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR34BP752AFZPAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 7500PF 50V 1% BP 1812
Φύλλα δεδομένων: CDR34BP752AFZPAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR34BP752AFZPAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 7500PF 50V 1% BP 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 59133 pcs Φύλλο δεδομένων CDR34BP752AFZPAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.059" (1.50mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR34
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα CDR34BP752AFZPAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 7500pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric) χωρητικότητα 7500pF