CDR33BX563AMZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BX563AMZMAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.056UF 50V 20% BX 1210
Φύλλα δεδομένων: CDR33BX563AMZMAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR33BX563AMZMAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.056UF 50V 20% BX 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 216079 pcs Φύλλο δεδομένων CDR33BX563AMZMAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα CDR33BX563AMZMAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 0.056µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 0.056µF