CDR33BP302AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP302AFZPAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3000PF 50V 1% BP 1210
Φύλλα δεδομένων: CDR33BP302AFZPAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR33BP302AFZPAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 3000PF 50V 1% BP 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 61660 pcs Φύλλο δεδομένων CDR33BP302AFZPAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα CDR33BP302AFZPAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 3000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 3000pF