CDR33BP112BKZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR33BP112BKZMAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210
Φύλλα δεδομένων: CDR33BP112BKZMAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR33BP112BKZMAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 1100PF 100V 10% BP 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 144778 pcs Φύλλο δεδομένων CDR33BP112BKZMAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.049" (1.25mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric) Αλλα ονόματα CDR33BP112BKZMAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 1100pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric) χωρητικότητα 1100pF