CDR32BX393AMZPAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BX393AMZPAP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.039UF 50V BX 1206
Φύλλα δεδομένων: CDR32BX393AMZPAP.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR32BX393AMZPAP Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 50V BX 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3994 pcs Φύλλο δεδομένων CDR32BX393AMZPAP.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 0.039µF