CDR32BP331BFZMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR32BP331BFZMAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF 100V 1% BP 1206
Φύλλα δεδομένων: CDR32BP331BFZMAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR32BP331BFZMAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 330PF 100V 1% BP 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 80930 pcs Φύλλο δεδομένων CDR32BP331BFZMAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR32
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CDR32BP331BFZMAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 330pF