CDR31BP681AFMMAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP681AFMMAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 680PF 50V BP 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR31BP681AFMMAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR31BP681AFMMAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 680PF 50V BP 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4876 pcs Φύλλο δεδομένων CDR31BP681AFMMAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας M (1%)
Λεπτομερής περιγραφή 680pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 680pF