CDR31BP511AFZPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR31BP511AFZPAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR31BP511AFZPAT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR31BP511AFZPAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 510PF 50V 1% BP 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 68339 pcs Φύλλο δεδομένων CDR31BP511AFZPAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.051" (1.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR31
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα CDR31BP511AFZPAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας P (0.1%)
Λεπτομερής περιγραφή 510pF ±1% 50V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 510pF