CDR01BX472AMZSAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
CDR01BX472AMZSAT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 4700PF 50V 20% BX 0805
Φύλλα δεδομένων: CDR01BX472AMZSAT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDR01BX472AMZSAT Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP CER 4700PF 50V 20% BX 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 194059 pcs Φύλλο δεδομένων CDR01BX472AMZSAT.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας BX
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Σειρά Military, MIL-PRF-55681, CDR01
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα CDR01BX472AMZSAT-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας S (0.001%)
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF ±20% 50V Ceramic Capacitor BX 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 4700pF