BFC246830474
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
BFC246830474 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BFC246830474.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC246830474
Αριθμός εξαρτήματος BFC246830474 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48180 pcs Φύλλο δεδομένων BFC246830474.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 220V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Σειρά MKT468
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222246830474
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές General Purpose