BFC237895622
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BFC237895622.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC237895622
Αριθμός εξαρτήματος BFC237895622 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 6200PF 5% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38695 pcs Φύλλο δεδομένων BFC237895622.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) Σειρά MKP/MKP378
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222237895622
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά Long Life
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6200pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 6200pF εφαρμογές High Pulse, DV/DT