BFC237547511
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 510PF 3.5% 2KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BFC237547511.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
900 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC237547511
Αριθμός εξαρτήματος BFC237547511 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 510PF 3.5% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83519 pcs Φύλλο δεδομένων BFC237547511.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Ανοχή ±3.5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.217" W (18.50mm x 5.50mm) Σειρά KP/MKP 375
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222237547511
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 510pF Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 510pF εφαρμογές High Pulse, DV/DT