BFC237517153
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.015UF 3.5% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BFC237517153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC237517153
Αριθμός εξαρτήματος BFC237517153 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 3.5% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70670 pcs Φύλλο δεδομένων BFC237517153.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 300V
Ανοχή ±3.5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Σειρά KP/MKP 375
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222237517153
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Pulse, DV/DT