BFC236911684
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: BFC236911684.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC236911684
Αριθμός εξαρτήματος BFC236911684 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 10% 63VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71829 pcs Φύλλο δεδομένων BFC236911684.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.201" W (12.50mm x 5.10mm) Σειρά MKT369
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222236911684
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.402" (10.20mm) Χαρακτηριστικά Long Life
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.68µF εφαρμογές General Purpose