BFC233817153
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.015UF 20% 1KVDC RAD
Φύλλα δεδομένων: BFC233817153.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BFC233817153
Αριθμός εξαρτήματος BFC233817153 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 20% 1KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68374 pcs Φύλλο δεδομένων BFC233817153.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 440V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) Σειρά MKP338 1
Ακροαματικότητα X1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 222233817153
Θερμοκρασία λειτουργίας -50°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression