757D397M016CD3D
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 757D397M016CD3D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
330 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 757D397M016CD3D Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 34989 pcs Φύλλο δεδομένων 757D397M016CD3D.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά 757D Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 770mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.09A @ 40kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Αντίσταση 96 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.740" (18.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 257 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 390µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 257 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose