601D109F025JS3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10000UF 25V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 601D109F025JS3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
35 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 601D109F025JS3 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 25V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3278 pcs Φύλλο δεδομένων 601D109F025JS3.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.000" Dia x 3.125" L (25.40mm x 79.38mm)
Σειρά 601D Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.15A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 8.223A @ 1kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 27 mOhm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 27 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 10000µF