53D492G063JS6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4900UF 63V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 53D492G063JS6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 53D492G063JS6
Αριθμός εξαρτήματος 53D492G063JS6 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 4900UF 63V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9063 pcs Φύλλο δεδομένων 53D492G063JS6.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Σειρά 53D Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4900µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4900µF