53D151F400JS6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 150UF 400V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 53D151F400JS6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
70 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 53D151F400JS6
Αριθμός εξαρτήματος 53D151F400JS6 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 400V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7196 pcs Φύλλο δεδομένων 53D151F400JS6.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή -10%, +50%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Σειρά 53D Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 820mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.415A @ 1kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 1.011 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.011 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 150µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
53D142F200MD6
53D142F200MD6
Περιγραφή: CAP ALUM 1400UF 200V AXIAL
Σε απόθεμα: 5588 pcs
Κατεβάστε: 53D142F200MD6.pdf
RFQ
53D151F400JS6E3
53D151F400JS6E3