53D103G035JS6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 10000UF 35V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 53D103G035JS6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
81 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 53D103G035JS6
Αριθμός εξαρτήματος 53D103G035JS6 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP ALUM 10000UF 35V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8743 pcs Φύλλο δεδομένων 53D103G035JS6.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή -10%, +75%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 1.012" Dia x 3.142" L (25.70mm x 79.80mm)
Σειρά 53D Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 10000µF