SLM090W-2.1-42-TC
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY,
Φύλλα δεδομένων: SLM090W-2.1-42-TC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SLM090W-2.1-42-TC Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή 120 TO 277 VAC, 90% EFFICIENCY, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1858 pcs Φύλλο δεδομένων SLM090W-2.1-42-TC.pdf
Τάσης - Έξοδος 30 ~ 42 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.00" L x 2.00" W x 1.52" H (101.6mm x 50.8mm x 38.5mm) Σειρά SLM
Ακροαματικότητα IP66 Ισχύς (Watts) 88.2W
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, SCP
Αποδοτικότητα 90% dimming Analog, ELV
Λεπτομερής περιγραφή 2.1A 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.1A
εγκρίσεις cULus
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLM-850
SLM-850
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: LED MT SR VERT
Σε απόθεμα: 162164 pcs
Κατεβάστε: SLM-850.pdf
RFQ
SLM140W-1.05-130-ZA
SLM140W-1.05-130-ZA
Σε απόθεμα: 1858 pcs
Κατεβάστε: SLM140W-1.05-130-ZA.pdf
RFQ
SLM-830
SLM-830
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: LED MT SR VERT
Κατεβάστε: SLM-830.pdf
SLM1505GD
SLM1505GD
Περιγραφή: LED ASSY VERT 5MM GRN 565NM
Κατεβάστε: SLM1505GD.pdf
SLM-870
SLM-870
Κατεβάστε: SLM-870.pdf
SLM100W-1.7-56-TA
SLM100W-1.7-56-TA
Κατεβάστε: SLM100W-1.7-56-TA.pdf
SLM120W-2.8-42-XA
SLM120W-2.8-42-XA
Κατεβάστε: SLM120W-2.8-42-XA.pdf
SLM-810
SLM-810
Κατεβάστε: SLM-810.pdf
SLM090W-1.05-84-ZA
SLM090W-1.05-84-ZA
Κατεβάστε: SLM090W-1.05-84-ZA.pdf
SLM-890
SLM-890
Κατεβάστε: SLM-890.pdf
SLM1505BC-CL-RP
SLM1505BC-CL-RP
Περιγραφή: LED ASSY 0.15" 5MM R/G WHT DIFF