EVB080W-1800S-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 1.8A
Φύλλα δεδομένων: EVB080W-1800S-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EVB080W-1800S-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 1.8A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2651 pcs Φύλλο δεδομένων EVB080W-1800S-42.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 30 ~ 42 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 8.39" L x 1.57" W x 1.38" H (213.1mm x 39.9mm x 35.1mm)
Σειρά EVB Ακροαματικότητα IP64, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 76W Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming Analog, ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 1.8A 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.8A εγκρίσεις cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB