ESS030W-0550-42-Y1
ERP PowerERP Power
ESS030W-0550-42-Y1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 550MA
Φύλλα δεδομένων: ESS030W-0550-42-Y1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESS030W-0550-42-Y1 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 550MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3901 pcs Φύλλο δεδομένων ESS030W-0550-42-Y1.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm)
Σειρά ESS Ακροαματικότητα IP64
Ισχύς (Watts) 23W Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming Analog Λεπτομερής περιγραφή 550mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 550mA εγκρίσεις -