ESPT050W-1400-34
ERP PowerERP Power
ESPT050W-1400-34 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A
Φύλλα δεδομένων: ESPT050W-1400-34.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESPT050W-1400-34 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3601 pcs Φύλλο δεδομένων ESPT050W-1400-34.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 23 ~ 34 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm)
Σειρά ESPT Ακροαματικότητα IP64
Ισχύς (Watts) 48W Αλλα ονόματα 1800-1031
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming Analog, ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 1.4A 23 ~ 34 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.4A εγκρίσεις cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA