ESP060W-1400-42
ERP PowerERP Power
ESP060W-1400-42 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ERP Power
Περιγραφή προϊόντος LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.4A
Φύλλα δεδομένων: ESP060W-1400-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ESP060W-1400-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.4A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3180 pcs Φύλλο δεδομένων ESP060W-1400-42.pdf
Βάρος 0.489 lb (222g) Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V
Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Σειρά ESP Ακροαματικότητα IP64, NEMA 410
Ισχύς (Watts) 59W Αλλα ονόματα 1800-1112
ESP060W-1400-42-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog, ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 1.4A 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.4A